OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Drtič odpadu nejde vypnout

V případě, že drtič nejde vypnout  je něco špatně s přívodem elektřiny, resp. spínačem drtiče:

a. Pokud  máte zapojenou koncovku kabelu drtiče zapojenou do vypínatelné zásuvky, je potřeba prověřit funkčnost instalace této zásuvky.

b. Pokud spouštíte kuchyňský drtič pneumatickým spínačem je nejčastější závadou, že se došlo k vypadnutí jednoho z konců plastové hadička přívodu tlakového vzduchu z pístku do spínače drtičky kuchyňského odpadu. Zkontrolujte tedy, jestli jsou oba konce vzduchové hadičky dobře nasazeny. Jeden konec vzduchové hadičky pneumatického spínače kuchyňského drtiče je nasazen na výstupní trubičku pístku pneuspínače odkud je vzduchovou hadičkou tlačen vzduch na druhý konec vzduchové hadice, která je nasazena na vstupní trubičku krabice spínače (mikrospínače) drtičky kuchyňského odpadu, do které je připojen přívodní elektrický kabel a elektrický kabel z spotřebiče kuchyňského drtiče.

c. Pokud spouštíte drtič potravinového odpadu dálkovým bezdrátovým spínačem je potřeba zkontrolovat, jestli není špatná baterie ve vysílači bezdrátového spínače kuchyňského drtiče, to jednoduše zkontrolujete podle diody umístěné ve vysílači. Pokud kontrolní dioda nebliká, je špatná baterie a je nutné ji vyměnit.
Pokud ani pak závada na spínači přetrvává  je potřeba spínač opravit nebo vyměnit.

Pokud jste nenašli radu napište nám na podpora@bond.cz


Postup řešení problému s drtičem odpadu

O drtičích potravinových zbytků víme nejvíc.
Vždyť dovážíme, dodáváme, montujeme drtiče firmy Anaheim AMI USA už od roku 1995 a také opravujeme všechny značky drtiček odpadu, které jsou v naší republice nainstalovány.
Dokážeme Vám tedy poradit.

Využijte našeho "virtuálního servisního technika"
Vyberete si z varianty problému, který u Vás nastal a postupně se tak dopracujete k jeho řešení.

DRTIČ ODPADU NEJEDE
DRTIČ ODPADU VYDÁVÁ NEOBVYKLÉ ZVUKY
DRTIČ ODPADU NEJDE VYPNOUT
DRTIČ ODPADU PNEUSPÍNAČ ŠPATNĚ FUNGUJE - NEJDE VYPNOUT
DRTIČ ODPADU NEODTÉKÁ
DRTIČ ODPADU NETĚSNÍ
DRTIČ ODPADU ZAPÁCHÁ
POSTUP ODESLÁNÍ DO SERVISU

Jazykové verze:       

Pracovní doba
kanceláře a
skladu
po - pá,  8:00 - 16:00 hod.
platí od 1.6.2021

 

DRTIČ BOND je silně návykový

 

 

Facebook přidejte si nás

Oblíbené odkazy